تراس شیشه ای را بهتر بشناسیم


بالکن شیشه ای

بالکن شیشه ای یا شیشه بالکنی بیشتر به عنوان پوشش و محافظ بالکن و تراس بوده و از پر مصرف ترین محصولات شرکت رامادر است. شیشه بالکن متشکل از دو پروفیل آلومینیوم افقی نصب شده بر روی ساختار های کف و سقف و همچنین دو پروفیل عمودی در دو طرف بالکن قرار می گیرد. این محصول علاوه بر ظاهری مدرن و زیبا دارای مزایای دیگری نیز هست که به آن اشاره می کنیم. بالکن های شیشه ای با داشتن خاصیت عایق کردن صدا، در برابر آلودگیهای صوتی از شما حمایت می کنند. این ویژگی ضمن اینکه مانع ورود صدا به درون بالکن می شود، در برابر آلودگیهای هوا، باکتریها و خاک هم می توانند بالکن شما را محافظت نمایند. امنیت بخشیدن به بالکن و استفاده از رنگ های عادی جهت افزایش نور محیط نیز از دیگر مزایای بهره گیری از این نوع بالکن می باشد. در فصول خوش آب و هوا اگر بتوان شیشه ها را در یک سمت بالکن جمع کرد و از هوای مطبوع لذت برد، واقعا چه لذتی ست! این نیز میسر است، با شیشه‌های تاشو یا جمع شو. این نوع شیشه بالکن با در کنار هم قرار گرفتن شیشه‌ها، علاوه بر زیباتر کردن نمای ساختمان ها مانع نفوذ گرد و خاک، آب باران و صدا می شود. بدین ترتیب در فصول خوش آب و هوا، شیشه ها را در یک سمت بالکن به صورت آکاردئونی جمع کرده و می توان از هوای مطبوع و مناظر زیبا لذت برد. همچنین در فصول سرد سال شیشه‌ها را بسته و از فضای استثنایی بالکن بهره‌مند گردید. حال به مزایای نصب این شیشه‌های تاشو می پردازیم.

بالکن شیشه ای

جمع شدن شیشه جهت استفاده از هوای مطبوع،
جلوگیری از نفوذ آلاینده ها به داخل
عایق صدا در برابر آلودگیهای صوتی
افزایش متراژساختمان
استفاده از رنگ های عادی جهت افزایش نور محیط
یراق آلات مرغوب و نصب دقیق و مهندسی
یراق آلات شیشه های بالکن باید از نوع مرغوب باشند. در اینجا به معرفی این یراق آلات می پردازیم.
1 انواع ریل شامل: ریل آلومینیوم کشویی فکی، فک درب کشویی، ریل اسپایدر و یراق اسپایدر.
2. متعلقات درب ریلی شامل: کاور درب کشویی، هدایتگر درب ریلی، چرخ ریل، استوپر.
3. انواع فریم شامل: فریم آلومینیوم 7 سانت دو تکه -فریم 3.5 سانتیمتر دو تکه -پاسار آلومینیومی طرح m -پاسار pvc طرح m -پاسار آلومینیومی طرح u.
4. انواع درزگیر و ضربه گیر
5 انواع لولاهای وارداتی و ایرانی
6. انواع قفل ایرانی و انواع قفل وارداتی، در کنار انواع بست ایرانی از یراق آلات این محصول به شمار می روند. شرکت رامادر کوشیده است تا با در دست داشتن دانش فنی روز و کادری مجرب و متخصص و همچنین یاری پروردگار و همراهی شما مشتریان گرامی گامهای ارزشمندی در راستای امنیت و آرامش شما فراهم آورد با این امید که پیوسته در این مسیر مارا همراهی کرده وتوانسته باشیم رضایت شما خوبان را فراهم کرده باشیم.

نوشته شده توسط مدیر | رپورتاژ آگهی
| next page | next page